Naujienos

Dėl šildymo sezono pratęsimo

Vadovaujantis Vilniaus savivaldybės mero povarkiu 2024-04-22 Nr. 955-572/24 šildymo sezonas Vilniaus miesto gyvenamuosiuose pastatuose tęsiamas nuo 2024 m. balandžio 22 d. iki 2024 m. balandžio 30 d.
Keičiasi maksimalių administravimo tarifų apskaičiavimo tvarkos aprašas

Keičiasi maksimalių administravimo tarifų apskaičiavimo tvarkos aprašas

Informuojame, kad Vilniaus m. savivaldybės taryba 2023 m. lapkričio 22 d. sprendimu Nr. 1-288 patvirtino Daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų maksimalių administravimo mokesčių tarifų apskaičiavimo tvarkos aprašą.

Su Vilniaus m. savivaldybės spredimu galima suspažinti ČIA.

Dėl kompensacijos šildymui, vandeniui ir socialinės pašalpos

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad gyventojai jau gali kreiptis dėl kompensacijos šildymui, vandeniui ir socialinės pašalpos. Paslaugas galite užsakyti telefonu (autovedliu) 8 700 35 545. Paslauga teikiama 24/7. Paslaugą galima užsakyti bet kokiu skambinimo klaviatūrą turinčiu telefonu.

Detalesnė informacija kaip užsakyti paslaugas (autovedliu):

Kompensacijos užsakymas telefonu
UAB „Šilėja“ administruojamiems namams pradėta tiekti „žalioji“ elektros energija

UAB „Šilėja“ administruojamiems namams pradėta tiekti „žalioji“ elektros energija

UAB „Šilėja“ nuolatos ieško sprendimų prisidėti prie tvarios energetikos ir tuo pačiu siekia efektyvinti bei automatizuoti administravimo veiklos procesus.

UAB „Šilėja“ vykdė konkursą administruojamų daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo objektų elektros energijos tiekimui. Dalyvauti konkurse buvo pakviesti didžiausi nepriklausimi tiekėjai, o po derybų 2022 m. kovo mėn. 21 d. buvo sudaryta sutartis su tiekėju, kuris pateikė pasiūlymą ir naudingus sprendimus bendro naudojimo objektų savininkams, siekiant apsisaugoti nuo elektros kainų šuolių ateityje, automatizuojant ir administruojant elektros suvartojimo stebėseną ir apskaitą bei prisidedant prie tvaraus energetinių išteklių panaudojimo. Kadangi III elektros rinkos liberalizavimo etapo pabaiga buvo numatyta 2022 m. gruodžio mėn. 18 d., iki šio laiko daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriai turėjo sudaryti sut...

Skaityti daugiau

Dėl 2022-08-29 Nacionalinio stadiono griovimo darbų

„Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad rugpjūčio 29 d. Nacionalinio stadiono teritorijoje rangovai vykdys bandomąjį sprogdinimą senų konstrukcijų ardymui. Dienos metu galite išgirsti 4 sprogimus. Sprogimai nepavojingi nei jūsų, nei jūsų namų saugumui, tad prašome jūsų neišsigąsti ir turint galimybę - pasidalinti informacija su kaimynais.“

„Вильнюсское городское самоуправление сообщает, что 29 августа, на территории Национального стадиона, подрядчики по строительству проведут пробный взрыв для демонтажа старых конструкций. В течение дня вы можете услышать 4 взрыва. Взрывы не представляют опасности для вашей безопасности или безопасности вашего дома, поэтому, пожалуйста, не тревожьтесь и поделитесь информацией с соседями, если у вас есть такая возможность. “

Informacija UAB "Šilėja" klientams

Informuojame, kad šiuo metu vykdomi naujos programinės įrangos diegimo darbai, todėl mokestinių pranešimų gavimas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Prašome Jūsų kantrybės.

Tai pat informuojame, kad gavę sąskaitas už  liepos mėn. jau galite jungtis prie naujos savitarnos svetainės savitarna.sileja.lt. Pirminiam prisijungimui naudokite sąskaitos numerį ir mokėtojo kodą.

Naujoje savitarnoje nuo šiol galėsite atlikti visus veiksmus vienoje vietoje:
  • Tvarkyti savo sąskaitas ir mokėjimus;
  • Patogiai atsiskaityti už suteiktas paslaugas;
  • Registruoti gedimus, pateikti prašymus, užklausas, užsakyti papildomas paslaugas bei darbus
  • Gauti visą aktualią Jūsų namo administratoriaus informaciją apie planuojamus, vykdomus bei atliktus darbus, planuojamus susirinkimus.
UAB „Šilėja“ prisidės prie pagalbos ukrainiečių šeimoms

UAB „Šilėja“ prisidės prie pagalbos ukrainiečių šeimoms

UAB „Šilėja“ reaguodama į padėtį kaimyninėje šalyje, norėtų prisidėti prie Ukrainos gyventojų integracijos mūsų šalyje ir suteikti paramą ukrainiečių šeimoms, kurios buvo priverstos palikti savo šalį dėl ten susiklosčiusios situacijos ir nuo 2022 m. vasario mėn. 1 d. įsigijo ar išsinuomojo būstą UAB „Šilėja“ administruojamame name (namų sąrašas).

Ukrainiečiams, pateikusiems minėtus faktus patvirtinančius dokumentus, UAB „Šilėja“ neskaičiuos administravimo, techninės priežiūros ir kitų namo priežiūros mokesčių, išskyrus privalomus LR mokesčius ir mokesčius paslaugų tiekėjams (pvz. elektros energija). Asmenys, pretenduojantys į lengvatą, turi būti deklaravę savo atvykimą į šalį ne anksčiau kaip 2022 m. vasario mėn. 1 d. Lengvata galios iki 2022 m. rugpjūčio mėn. 31 d. arba iki kol ...

Skaityti daugiau