Naujienos

Dėl 2022-08-29 Nac. stadiono griovimo darbų

Vilniaus miesto savivaldybės administracija maloniai prašo kuo skubiau, kuo įvairesniais būdais (skelbimų lentose ar kitose gerai matomose vietose, SMS, el. paštu ir kt.) išplatinti tarp Jūsų administruojamų/valdomų namų patalpų savininkų/gyventojų žemiau pateikiamą informaciją dėl 2022-08-29 planuojamų Nacionalinio stadiono griovimo darbų.

Prioritetiniai rajonai yra Šeškinė, Šnipiškės, Žvėrynas. Tačiau vertinant, kad 2022-08-29 (pirmadienis) yra darbo diena ir daug žmonių gali dirbti šiuose rajonuose, manome, būtų tikslinga informaciją išplatinti ir kituose rajonuose.

Informaciją prašome pateikti taip pat rusų kalba, kad suprastų ir Vilniuje gyvenantys Ukrainos piliečiai.

Informacija platinimui:

„Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad rugpjūčio 29 d. Nacionalinio stadiono teritorijoje rangovai vykdys bandomąjį ...

Skaityti daugiau

Informacija UAB "Šilėja" klientams

Informuojame, kad šiuo metu vykdomi naujos programinės įrangos diegimo darbai, todėl mokestinių pranešimų gavimas gali užtrukti ilgiau nei įprastai. Prašome Jūsų kantrybės.

Tai pat informuojame, kad gavę sąskaitas už  liepos mėn. jau galite jungtis prie naujos savitarnos svetainės savitarna.sileja.lt. Pirminiam prisijungimui naudokite sąskaitos numerį ir mokėtojo kodą.

Naujoje savitarnoje nuo šiol galėsite atlikti visus veiksmus vienoje vietoje:
  • Tvarkyti savo sąskaitas ir mokėjimus;
  • Patogiai atsiskaityti už suteiktas paslaugas;
  • Registruoti gedimus, pateikti prašymus, užklausas, užsakyti papildomas paslaugas bei darbus
  • Gauti visą aktualią Jūsų namo administratoriaus informaciją apie planuojamus, vykdomus bei atliktus darbus, planuojamus susirinkimus.
UAB „Šilėja“ prisidės prie pagalbos ukrainiečių šeimoms

UAB „Šilėja“ prisidės prie pagalbos ukrainiečių šeimoms

UAB „Šilėja“ reaguodama į padėtį kaimyninėje šalyje, norėtų prisidėti prie Ukrainos gyventojų integracijos mūsų šalyje ir suteikti paramą ukrainiečių šeimoms, kurios buvo priverstos palikti savo šalį dėl ten susiklosčiusios situacijos ir nuo 2022 m. vasario mėn. 1 d. įsigijo ar išsinuomojo būstą UAB „Šilėja“ administruojamame name (namų sąrašas).

Ukrainiečiams, pateikusiems minėtus faktus patvirtinančius dokumentus, UAB „Šilėja“ neskaičiuos administravimo, techninės priežiūros ir kitų namo priežiūros mokesčių, išskyrus privalomus LR mokesčius ir mokesčius paslaugų tiekėjams (pvz. elektros energija). Asmenys, pretenduojantys į lengvatą, turi būti deklaravę savo atvykimą į šalį ne anksčiau kaip 2022 m. vasario mėn. 1 d. Lengvata galios iki 2022 m. rugpjūčio mėn. 31 d. arba iki kol ...

Skaityti daugiau

DĖL DAUGIABUČIUOSE NAMUOSE ESANČIŲ ŠACHTINIŲ ATLIEKŲ ŠALINIMO SISTEMŲ UŽDARYMO

DĖL DAUGIABUČIUOSE NAMUOSE ESANČIŲ ŠACHTINIŲ ATLIEKŲ ŠALINIMO SISTEMŲ UŽDARYMO

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJA

DĖL DAUGIABUČIUOSE NAMUOSE ESANČIŲ ŠACHTINIŲ ATLIEKŲ ŠALINIMO SISTEMŲ

      Informuojame daugiabučių namų valdytojus (administruojančias įmones, bendrijas, jungtinės veiklos sutartimis įgaliotus atstovus), kad Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2019-09-11 sprendimu Nr. 1-225 patvirtino naujas Atliekų tvarkymo taisykles (toliau – Taisyklės), kurių 34 punktas numato: „Daugiabučiam namui ar namų grupei įrengus požeminių ar pusiau požeminių konteinerių aikštelę, šiuose namuose esančios šachtinės atliekų surinkimo sistemos praėjus 1 mėnesiui nebeaptarnaujamos, juose esantys antžeminiai konteineriai po šio termino išimami ir išvežami. Bendrojo naudojimo objektų valdytojams siūloma organizuoti šachtinės atliekų surinkimo sistemos užsandarinim...

Skaityti daugiau

Dėl elektros tiekimo sutrikimų

Gerbiami gyventojai, informuojame, kad dalyje Šeškinės mikrorajono yra elektros tiekimo sutrikimai. Kadangi sutrikimai yra UAB IGNITIS. atsakomybės ribose. Esant klausimams prašome kreiptis telefonu 1802 arba +370 611 21802