Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Užpildykite visus laukus *

atsiliepimų: 7

 1. Gavus teismo civilnės bylos L2-11665/2019-2 teisminio proceso Nr.2-70-3-05481-2019-2 ir procesinio sprendimo kategoriją 3.4.1.12.1 nutartį,kyla klausimas-KUR SUTARTIS tarp UAB"ŠILĖJA"įmonės ir savininko,tai yra manęs?Kodėl NIEKAS niekada nesiunčia sąskaitų JOKIOMIS esamomis ir valstybės pripažintomis informavimo priemonėmis,o kreipiasi į teismą neinformavę sąvininkų apie galimai jų daromą klaidą?Kodėl į teismą nekviečiami galimi skolininkai per JŪSŲ ,galbūt sąmoningai,padarytas klaidas? Informuoju,kad negavęs tinkamo RAŠTIŠKO paaiškinimo paremto raštiška mano pasirašyta sutartimi,būsiu priverstas kreiptis Seimo Teisės ir Teisėtvarkos komitetą dėl galimai Jūsų manipuliavimu įstatymais . Pagarbiai R.Kiela

 2. KO dėl miegat ir nesugebat laiku sąskaitų išsiuntinėti? Atsibuskit

  • Sveiki Remigijau, mokėjimo pranešimai pateikiami iki kiekvieno mėnesio 15 dienos. Informuojame, kad prisiregistravus prie www.sileja.lt galite matyti mokėjimo pranešimus anksčiau nei popieriniai bei elektroniniai mokėjimo pranešimai pasiekia Jūsų pašto dėžutę.

 3. laba diena,kodel pastoviai veluojama atsiusti elektronines saskaitas ačiū.

  • Laba diena, mokėjimo pranešimai pateikiami iki kiekvieno mėnesio 15 dienos. Informuojame, kad prisiregistravus prie www.sileja.lt galite matyti mokėjimo pranešimus anksčiau nei popieriniai mokėjimo pranešimai pasiekia Jūsų pašto dėžutę.

 4. Noreciau pasidziaugti kiemo ir namo vidaus tvarkymu, teikiamu jusu įmonės!! Namas, esantis adresu Kalvariju 99a, ir jo prieigos yra visada krupsciai valomi, svarus, priziureti, be siuksliu. Ziema aplinkiniai takeliai buna apsnigti, o aplink musu nama sniegas nukastas, ledas nugremztas. Kitais metu laikais rytais nesimato jokios šiukšlelės. Nuoširdus aciu tiems zmonems, kurie atlieka savo darba taip nuosirdziai! Pagarbiai, Jurgita K.

 5. Ar nebūtų įmanoma greičiau gauti sąskaitų už paslaugas. Visada vandenų, šilumininkų sąskaitas gaunu daug anksčiau už Jūsų. Noriu apmokėti ir tenka laukti. Negi taip sunku operatyviau atsiųsti sąskaitas.

  • Apgailestaujame, bet Mokėjimo pranešimus (Sąskaitas) pateikiame tarp mėnesio 10 -15 dienų. Iki 10 dienos dar apdorojami duomenis, kuriuos gauname iš kitų tiekėjų (Elektra, liftai, buitinės atliekos ir kt.) Jūsų patogumui ir greitesniam Mokėjimo pranešimų (Sąskaitų) gavimui galime pasiūlyti mokėjimo pranešimo (sąskaitos) siuntimą el. paštu. Reikia atsiųsti pranešimą į info@sileja.lt nurodant vardą, pavardę, abonentinės knygelės, telefono numerį ir el. pašto adresą į kurį pageidaujate gauti mokėjimo pranešimą.

 6. Sveiki.Nezinau kur daugiau kreiptis nes jau du metai kaip skambinu del namose mano bute temperaturos. Namose salta kambario temperatura nuo 15 iki16 auksciau nekyla.Tad man kitos iseites nera kaip priversta kviesti gal kokiu zurnalistus apie tai jau galvoju.

  • Laba diena, specialistams patikrinus Jūsų butą, buvo išmatuota patalpos temperatūra kuri yra 20 laipsnių. Jūsų atsiliepimas neatitinka esamos situacijos.

 7. Laba diena, džiaugiuosi ir esu maloniai nustebintas, kad paskutiniuoju laiku labai pagerėjo daugiabučių kiemų priežiūra t.y. šiukšlių ir stambiagabaričių atliekų surinkimas ir išvežimas, kuris dabar vyksta beveik kasdien, o tai dabar yra vienintelis būdas gyventi gražesnėje aplinkoje. Dauguma gyventojų dar nesupranta, kad savo atliekas patys turi išvežti į atliekų aikšteles ir nenori to suprasti. Noriu padėkoti Šilėjos administracijai už tokį gerą sprendimą ir jo vykdymą. Gelvonų g. 59 gyventojas